Warning: Declaration of likebutton::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /wp-content/plugins/wordpress-facebook-like-button/plugin.php on line 89
zapowiedź – By Kilian: Asian Tales « Nisha kadzi

zapowiedź – By Kilian: Asian Tales

Marka By Kilian do perfekcji opanowała sztukę tworzenia pięknych flakonów, zamykania ich w piękne szkatułki, a w szkatułkach – usidlania pięknych, choć diablesko mocnych zapachów. Moja fascynacja, jak niemożliwe do opanowania tornado, przetoczyła się nad każdą ich kompozycją, skutkując w jednym do tej pory flakonie [spoczywającym na co dzień w wyściełanej szkatułce, którą po bożemu zamykam na kluczyk]. To się może zmienić.

Pojawiły się bowiem pierwsze informacje i zdjęcia nowej linii Kiliana: Asian Tales.


Przepiękne!

Mam nadzieję, że zapachy dorównają flakonom; zapowiada się że będzie to dość lekka i nie-kilianowo-zawiesista seria, więc trochę się niepokoję. Z drugiej strony, za większością zapachów Kiliana [w tym cudne Love,  Back to Black i Rose Oud] stoi Calice Becker, która również w tej serii będzie miała swój udział; więc liczę że utrzyma formę. Pierwszy zapach – Water Caligraphy – należy do niej…

Zapowiadany skład Water Caligraphy:
nuty głowy: grejpfrut, kwiat wiśni, lilia wodna
nuty serca: magnolia, jaśmin sambac
nuty bazy: kardamon, wetiwer

 

Nazwy i premiery pozostałych kompozycji:
Harmony of Bamboo [2012]
The Peony Pavillion [2013]
The Peach Flowers Water Source [2014]
The Lotus Flower and the King Dragon [2015]

Z miejsca zachwyciła mnie ostatnia nazwa, na której sprawdzenie trochę sobie poczekam… Ale takie już moje szczęście. Zawsze, cokolwiek mi się nie spodoba, albo jest najdroższe albo niedostępne. C`est la vie!

 

Zdjęcie pochodzi z serwisu www.fragrantica.com

Tags:

2 komentarze to “zapowiedź – By Kilian: Asian Tales”

  1. Magda pisze:

    Posiadanie flakonu Kiliana jest jak posiadanie pięknego pierścionka z diamentem… muuuusisz go mieć :) Rose Aoud i Back to Black to mistrzostwo :)

  2. nisha pisze:

    Zaczynam ponownie „chorować” na Love. Niedobrze.

Leave a Reply


WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates