Warning: Declaration of likebutton::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /wp-content/plugins/wordpress-facebook-like-button/plugin.php on line 89
zapowiedź – Humiecki & Graef « Nisha kadzi

zapowiedź – Humiecki & Graef

Tymczasem w Mediolanie…

Powietrze zapewne nadal dochodzi do siebie po targach Esxence. Zazdroszczę każdemu, kto miał okazję tam być i dostać szału na widok i zapach tych wszystkich wonnych cudów. Mnie pozostaje tzw. „lizanie przez szybkę”, czyli czytanie relacji i opisów nowości. Dobre i to, choć zazdrość mnie nie opuszcza.

Ale tak naprawdę narzekać nie powinnam, ponieważ w Blasku biurowej lampki grzeje się kilka Skarbów… Tak, mam przed sobą set próbek Humiecki&Graef i aż nie wiem, na co rzucić się w pierwszej kolejności.
Kolejność rzuceń i efekty – niebawem!

Tags:

3 komentarze to “zapowiedź – Humiecki & Graef”

 1. Nat pisze:

  Jesteśmy w Mediolaaanieee!!!
  Nie mogłam się powstrzymać :D A swoją drogą, jeśli wstęp nie jest za cenę zaporową lub tylko dla ludzi z branży, to może w przyszłym roku skoczymy?

  • nisha pisze:

   Chciałabym, chciała… Ciekawe, jak to wygląda z technicznego punktu widzenia – postaram się wybadać teren ;]

   • Nat pisze:

    No właśnie na stronie nie podają zbyt wielu informacji – dla wystawców, owszem – jest przesiew przed komisją itp (i pewnie odpowiednio wysokie opłaty za stanowisko wystawowe) ale nie znalazłam żadnych kryteriów wstępu dla gości (chyba, że policzymy mapę ;) )

Leave a Reply


WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates