Warning: Declaration of likebutton::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /wp-content/plugins/wordpress-facebook-like-button/plugin.php on line 89
trwają prace konserwatorskie, prosimy nie regulować odbiorników « Nisha kadzi

trwają prace konserwatorskie, prosimy nie regulować odbiorników

O zapachach zwykłam pisać na Wi. i Fragrantice, gdzie jedyne co mogło mnie spotkać to balonik w charakterze pochwały. Natomiast blogi… blogi są stresujące. Istnieje ryzyko, że w którymś komentarzu przeczytam „umrzyj”.
Been there, tried that. Na początku mam słowotok i często bredzę, bo i tak nikt tego przecież nie widzi. Potem się rozkręcam, trzaskam wpisy i ku mojemu [wiecznemu] zaskoczeniu, ktoś je lubi. I jest świetnie, ale rosnące zainteresowanie rodzi niepokój, że zaraz przestanie mi się chcieć albo spadnie poziom, o borze zielony, a może już spadł, tylko ludzie mnie czytają z przyzwyczajenia; albo już nawet nie czytają, tylko zapomnieli odsubskrybować?
W skrócie: tak, zawsze znajdę sobie powód do stresu i narzekania i nie, nigdy nie potrafię pisać na temat, bo miało być o blogu, skończyło się na mnie.

Blog o perfumach? I to niszowych, mon dieu, co za burżuizm!
Ano o perfumach. Niszowych. Taka karma. Jedni podniecają się torebkami Lułi Witą, inni porąbanymi zapachami. Deal with it.

A co by nie wyjść na kompletną sucz, chciałam napisać że bloga dostałam w prezencie urodzinowym [przemilczmy wartości liczbowe] od Magdy D., która jest kochana i która sprawiła mi mnóstwo radości ^^

Ciekawe, czy podołam…

Tags:

One Response to “trwają prace konserwatorskie, prosimy nie regulować odbiorników”

  1. Magda pisze:

    Ja wierzę, że to będzie najlepszy blog o zapachach w Polsce. Trzymam kciuki, życzę inspiracji i natchnienia :)

Leave a Reply


WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates